Haganta
Začátek září

Pološvestka, kříženec odrůd Čačanská najbolja a Valor. Plody jsou velké až velmi velké, protáhlého tvaru, barva je po odstranění ojínění fialovo modrá. Dužnina je žlutavě zelená, tuhá, vláknitá, velmi aromatická, výborné chuti. Plody dozrávají na přelomu září a října. Plody mají tuhou konzistenci proto dobře snáší transport. 

Jojo
Konec srpna

Pološvestka, kříženec odrůd Ortenauer a Stanley. Plody jsou velké, elipsovitého tvaru, po odstranění ojínění je barva plodu tmavě modrá. Dužnina je žlutavě zelená, navinule sladká, velmi šťavnatá a málo aromatická. 

Presenta
První polovina října

Švestka, kříženec odrůd Ortenauer a President. Plody  jsou středně velké, elipsovitého tvaru, po odstranění ojínění je barva fialovomodrá. Dužnina je žlutavě zelená, tuhá, středně až velmi šťavnatá. Vhodná na přímý konzum.

Topfirst
Přechod čevna a července

Velmi raná odrůda, kříženec Čačanská najbolja a Ruth Gerstetter. Plody oválného tvaru, fialové po modrou, trvanlivé, voňavé, dužnina je žlutá lehce načervenalá šťavnatá.

Tophit
Konec září

Velmi pozdní odrůda pološvestky, kříženec odrůd Čačanská najbolja a President. Plody jsou velmi velké, nesouměrné, protáhlé, po odstranění ojínění je barva plodu fialovomodrá. Dužnina je žlutavě zelená, tuhá, středně až velmi šťavnatá. Plody dozrávají velmi pozdě v druhé polovině října.

Topstar plus
Polovina srpna

Velkoplodá pološvestka, kříženec odrůd Ersingerská a Čačanská najbolja. Plody jsou velké, modrofialové barvy, jemně ojíněné. Dužnina je zelenožlutá, středně tuhá, velmi chutná. Vhodná na pálení i konzervaci a přímý konzum.

Topend Plus
První polovina října

Velmi pozdě zrající odrůda slivoně s velikými plody. Kříženec odrůd Čačanská najbolja a Valor. Plody jsou oválného tvaru , velmi velké, povrch plodu je ocelově modré barvy na plodu je patrné výrazné ojínění, Dužnina je světle žlutá pevná a šťavnatá,  chuťově vynikající.

Toptaste
První polovina září

Pološvestka, kříženec odrůd Domácí velkoplodá a Valor. Plody jsou velké, protáhlé, pří odstranění ojínění má fialovomodrou barvu. Dužnina je žlutavě zelená, vláknitá, velmi šťavnatá, při plném vyznání je velmi sladká. Vhodná k přímé konzumaci i destilaci.

Valor
Polovina září

Pozdní odrůda pološvestky, kříženec odrůd Imperial epinevse a Grand duke. Plodyj sou velké až velmi velké, elipsovité. Dužnina je žlutavě zelená, středně tuhá a šťavnatá. Využití pro přímý konzum i konzervaci. Mezi hlavní přednosti patří vynikající chuť.