Sortiment

Kordia® (Attika®)
5-6 třešňový týden

Pozdní chrupka odolná proti mrazu. Plody jsou velké (10 plodů má hmotnost 70- 80 g), srdčité, protáhlé, v plné zralosti karmínově červené až tmavě rudé. Dužnina je tuhá, červená až karmínově červená, navinule sladká, velmi dobrá. Šťáva dobře barví.

 

Regina®
7-8 třešňový týden

Pozdní, tmavě červená chrupka, velmi pevná, velmi vysokých a stabilních výnosů. Díky pozdnímu zrání, velké pevnosti a malým nárokům je v zahraničí velmi oblíbenou odrůdou. Plody jsou velmi velké (8-9 g, v příznivých podmínkách i 10g), temně červené, sladké, aromatické, pevné, odolné k praskání. Dužnina je tuhá, karmínově červená, šťavnatá, se světlým žilkováním, šťáva barví dobře. Chuť: sladce navinulá, aromatická, velmi dobrá.

Tamara
6-7 třešňový týden

Pozdní chrupka. Plody jsou sladké, šťavnaté, velmi velké (až 12 g) a mají kulovitý tvar. Slupka je červené barvy. Dužnina je sladká a tuhá. Šťáva barví velmi slabě.

Carmen

Chrupka.Plody jsou obrovské, až 33 mm v průměru. Plody jsou zářivě červené, ledvinovitého tvaru, dužina je pevná, tmavě červená, velmi šťavnatá. Šťáva dobře barví.

Satin® SUMELE
4-5 třešňový týden

Chrupka. Plody jsou velké (28-30 mm) srdcovitého tvaru. Slupka má granátovou barvu, lesklá velmi pevná. Dužnina je červená, velmi pevná, křupavá. Tato třešeň výborně odolává praskání.

Celeste
3 třešnový týden

Ranná chrupka.  Plody jsou velké, průměrná váha deseti plodů je  110 g a mají srdcovitý tvar. Tvar je široce srdčitý, s krátkou stopkou. Dužnina je sladká, středně tvrdá, šťavnatá.Dužnina je sladká. Má výbornou chuť. Je pevná, středně tvrdá a má tmavě červenou barvu. Plody jsou kvalitní a velmi chutné. Není náchylná na nemoce.

Samba® (Sumste)

Chrupka. Plody jsou velké (29-30mm), zploštělé, srdcovitého tvaru. Slupka pevná, lesklá, granátové barvy. Dužnina je červená, šťavnatá. Velmi výrazná vůně.

Rita®
1. třešňový týden

Srdcovka, raná odrůda. Plody jsou větší a velmi chutné, leskle červené s mahagonovým zbarvením. Slupka je tenká.

Summertime
2-3 třešňový týden

Raná odrůda. Plody jsou na ranou odrůdu velmi velké a dobré. Při plném dozrání pod ochrannými sítěmi se naplno projeví kvalita odrůdy, nepodléhá červivosti. 

Earlise®
2 třešňový týden

Velmi raná srdcovka. Plody jsou celkem velké (cca 26mm). Slupka je tmavě červená. Dužnina středně pevná, červená. Plod podobný Burlatu